1399/4/21 شنبه

بیمه مسافرتی سامان
سفر در کنار همه لذت‌ها و خوشی‌هایش گاهی وقت‌ها با مشکلات و گرفتاری‌هایی همراه است. ممکن است بیمار شوید، چمدان‌های‌تان را گم کنید یا حادثه پیش‌بینی‌نشده دیگری برایتان رخ دهد. بیمه مسافرتی سامان در هر نقطه دنیا همراه و حامی شماست. این بیمه‌نامه، هزینه‌های پزشکی و برخی دیگر از خساراتی که ممکن است در سفر برای‌تان اتفاق بیفتد را تحت پوشش قرار می‌دهد. همکاران ما در شعبه‌های بانک سامان آماده ارائه مشاوره در مورد ویژگی‌های این بیمه‌نامه هستند.
بیمه درمان خانواده سامان
یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین انواع‌ پوشش‌های بیمه‌‌ای، بیمه‌ تکمیلی درمان است‌. با توجه‌ به‌ اینکه‌ انسان همواره‌ در معرض‌ خطر انواع‌ مختلف‌ بیماری‌ها بوده‌ و هست‌، به‌ناچار برای معالجه‌ بیماری و بهبودی، متقبل‌ هزینه‌‌های سنگین‌ پزشکی، دارو، عمل‌ها‌ی جراحی و مخارج‌ بیمارستان‌ می‌شود. به‌منظور کمک‌ در پرداخت چنین‌ هزینه‌هایی، بیمه‌های درمانی طراحی و به متقاضیان ارائه می‌شوند.
بیمه مسئولیت
پشتوانه‌ای قوی و مطمئن برای حمایت از مسئولیت افراد حقیقی و حقوقی، چنانچه در اثر کنش‌های اجتماعی روزمره بیمه‌گذار یا در اماکن در تحت تملک بیمه‌گذار خسارات جسمانی و مالی به اشخاص ثالث وارد شود و بیمه‌گذار به‌موجب قانون مسئول جبران خسارت شناخته شود بیمه سامان با رعایت مفاد قانون و شرایط این بیمه‌نامه نسبت به پرداخت خسارات وارده بر اساس شرایط تا سقف تعهدات مندرج در بیمه‌نامه به زیان‌دیدگان اقدام می‌کند.